Salon Nermin

Meslek hayatına ilk 1993 yılında girdim ve ilk dükkanımı 2004 yılında çok küçük bir dükkanla mahalle arasında başladım sadece 2 koltuk ve seyyar bir yıkama setiyle başladı bu güzel yolculuğumuz. Gelenlerin mutlu ayrılmaları beraberinde daha fazla talep oluşturmaya başladı ve bulunduğumuz dükkan yetersiz kalmaya başladı öyle ki bekleme alanı darlığından dükkan önüne tabureler koyup müşterilerimizi bekletmek zorunda kalıyorduk. 1 yıl gibi kısa bir süre sonra farklı bir yerde Elmalık yolu üzerinde 5 koltuk lu biraz daha profesyonel bir salon açtık her geçen gün müşteri sayımız artmaya başladı ve bu seferde müşterilerimiz uzak olduğumuzu ve gelmekte zorlandıklarını iletmeye başladılar biz de artık bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünmeye başladık, ailemin desteği ile şehir merkezine geldik ve asıl maceramız başladı. Fakat çok değil 6 ay gibi kısa bir süre sonra bu dükkan da dar gelmeye başladı ve 2008 yılında İstanbul Caddesi üzerinde 125 metre karelik bir daire kiralayıp hizmet vermeye başladık. Bu salonda artık iyice tanınmaya başlamıştık özellikle türban tasarımlarımız Yalova ve çevre ilçelerde bazen de Bursa, Orhangazi ve İznik gibi yerlerden gelmeye başladılar.

Yıl 2016 yı gösterdiğinde ise artık bu işe daha profesyonel yapmamız gerektiği kanaatine varmıştık çünkü artık yurt dışından da ciddi talepler almaya başladık ve yıl 2017 yi gösterdiğinde şu anda bulunduğumuz salonu yaptık işinde çok başarılı mimarlar ile çalışıp Yalova’nın en Avangard salonunu hayata geçirdik. Emeklerimizin karşılığını yavaş yavaş almaya başlamıştık öyle ki Aralık Ayında Almanya ya gidip gelin başı yapmaya kadar ilerlemişti artık ve türban tasarımı için gerek yurt dışından gerekse yurt içinden eğitim almak isteyenlerin sayıları oldukça artmaya başladı bizler de onları kırmayıp uygun olduğumuz zamanlar da eğitim vermeye başladık.

Başarı asla tesadüf değildir ve başarı bir takım işidir. Çok şükür ki çok kaliteli ve sağlam bir ekip kurarak bu başarıları yakaladık asıl en önemlisi ise ekibimizde bulunan her çalışanımızı sıfırdan kendimiz yetiştirdik bu nedenle hepimiz aynı dili konuşup daha iyi sonuçlar çıkarmayı başarıyoruz.Bu demek değil ki artık tamam, artık talepler ve müşterilerimiz daha da arttıkça bizlerde kendimizi daha fazla geliştirmemiz gerektiğini biliyorduk bizler de salon olarak profesyonel makyaj eğitimi aldık ve dünyaca ünlü markalarla çalışmaya başladık bu markalar MAC-KRYOLAN-HUDA BEAUTY-ANASTASIA ve SEPHORA gibi ürünler kullanmaya başladık. Tepkiler hemen daha iyi yönde değişmeye başladı. Saç boyalarında ise kullandığımız markalar MAJİREL, dünyanın 1 numaralı Amonyaksız bitkisel boyası olan NATULİKA, Argan ve keratin molekülleri içeren İtalyan SYSTEM COLOR ve İGORA markalarını tercih ediyoruz.

Bizi tercih eden ve bu durumlara gelmemize vesile olan tüm müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz. Yeni evlenen çiftlerimize bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES :

Süleyman Bey Mahallesi, Mimar Sinan Cd. No:17, 77100 Yalova Merkez/Yalova

TELEFON :

(+90)2268146299

TELEFON :

(+90)5365736917

MAİL ADRESİMİZ :

info@salonnermin.com